Анграрне віче: Житомирщина проти продажу землі!    Контррозвідка СБУ попередила на Житомирщині збут понад 30 кілограмів металевої ртуті    Через незаконний видобуток корисних копалин на Житомирщині держава зазнала збитків на 14 мільйонів гривень    Обзор фитнес-браслетов Xiaomi Mi Smart Band 4 Red    На Житомирщині розпочато розслідування травмування поліцейського автівкою    
Віталій Бунечко: до медичної реформи готові
 
 
 
 
 
 
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Яценюк Арсеній Петрович
30 января 2010 | 20:00

 Народний депутат України, екс-спікер Верховної Ради, лідер "Фронтиу Змін". ФОТО   

 

Дата й місце народження:

22 травня 1974, м. Чернівці.

 

Освіта: вища.

Закінчив Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича, юридичний факультет, "правознавство" (1996); Чернівецький торгово-економічний інститут Київського торгово-економічного університету, спеціальність "облік і аудит" (2001). У 2004 році захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

 

Кар'єра.

12.1992 - 09.1997 – президент юридичної фірми "ЮРЕК-ЛТД", м. Чернівці.

01.1998 - 12.1998 – консультант кредитного департаменту Акціонерного поштово-пенсійного банку "Аваль", м. Київ.

12.1998 - 08.2001 – радник голови правління Акціонерного поштово-пенсійного банку "Аваль", м. Київ.

08.2001 - 09.2001 – заступник голови правління Акціонерного поштово-пенсійного банку "Аваль", м. Київ.

09.2001 - 11.2001 – в. о. міністра економіки Автономної Республіки Крим, м. Сімферополь.

11.2001 - 01.2003 – міністр економіки Автономної Республіки Крим, м. Сімферополь.

01.2003 - 02.2005 – Перший заступник голови Національного банку України, в. о. Голови НБУ.

09.03.2005 - 09.2005 – Перший заступник Голови Одеської облдержадміністрації.

27.09.2005 - 04.08.2006 – міністр економіки України.

20.09.2006 - 13.03.2007 – Перший заступник Глави Секретаріату Президента України - представник Президента України в Кабінеті Міністрів України, уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України, член Ради НБУ.

21.03.2007 - 4.12.2007 – міністр закордонних справ України, член РНБОУ.

04.12.2007 - 12.11.2008 – Голова Верховної Ради України.

12.11.2008 – народний депутат Верховної Ради України VI скликання (дата набуття депутатських повноважень: 23 листопада 2007 р.), член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я.

Володіє англійською мовою.

Родина.

Дружина: Терезія Вікторівна.

Діти: Христина, Софія

 

 

arseniy.org

Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи подобається вам жити у Житомирі

Так
Ні
Не знаю
Де я?

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.