"Мер, зроби дороги!": Чим займаються активісти в Житомирі. ФОТО    На ремонт обласної спортшколи «Авангард» витратять понад 13 мільйонів    В прокуратурі Житомирщини повідомили подробиці розслідування вбивства подружжям своєї рідної 5-річної доньки    На Житомирщині затримали подружжя за підозрою у вбивстві своєї рідної 5-річної доньки    Владимира Кропивницкого подозревают в коррупции    
Ірина Ярмоленко: Наш день не тільки 8 Березня

«    Июнь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ігор Гундич у Білокоровицькій ОТГ: Децентралізація є найуспішнішою реформою країни
13 февраля 2019 | 13:00
2 роки тому жителі Білокоровицької об’єднаної громади прийняли мудре рішення й отримали всі ті фінансові ресурси, які надає децентралізація. Саме ця реформа, яку започаткував Президент Петро Порошенко і в яку мало хто вірив, стала найуспішнішою в Україні.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА, спілкуючись із жителями Білокоровицької ОТГ під час засідання Ради регіонального розвитку 12 лютого.
Ігор Гундич у Білокоровицькій ОТГ: Децентралізація є найуспішнішою реформою країни

Під час зустрічі із громадою Ігор Гундич зазначив, що насамперед його цікавить результат та ефективність того фінансового ресурсу, який виділяє держава громадам завдяки децентралізації – із Державного фонду регіонального розвитку, Дорожнього фонду, субвенції на інфраструктуру.

«Мене як керівника області цікавить, що відбувається у кожній громаді. Саме тому я відвідую засідання РРР у громадах. Мені важливо і те, щоб голови ОТГ були справжніми лідерами громади. Голова громади має відчувати та чути жителів ОТГ, бачити перспективу громади не на рік, а як мінімум на 3 роки. І дуже добре, що 2 роки тому ви прийняли мудре рішення про об’єднання і відповідно отримали всі ті фінансові можливості, які сьогодні дає децентралізація. 4 роки тому, як лише починали впроваджувати децентралізацію, ніхто не вірив у неї. Думали, що це черговий піар-хід чи політична акція. Але всі, хто так думав, помилились. А сьогодні визнають, що та реформа, яку започаткував Президент України Петро Порошенко, стала найуспішнішою в країні», – наголосив Ігор Гундич.

Ігор Гундич зазначив, що наразі розробляється Перспектива розвитку Житомирської області на 2019-2021 роки. Для того, аби децентралізація дала більший результат.

Нагадаємо, що 12 лютого голова Житомирської ОДА Ігор Гундич провів перші засідання в ОТГ, під час яких жителі Олевської, Білокоровицької та Лугинської громад затвердили перспективу на 2019-2021 роки.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.