Піротехніки області знищили 4 боєприпаси часів минулих війн, виявлених під час земляних робіт    Трагедия на Житомирщине - в копанке утонула двухлетняя девочка    В Житомирській області за добу - 8 пожеж    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині сталася кривава різанина    
Ігор Гундич оновленій команді «Полісся»: Я вам спуску не дам!

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Юрій Забела повертається на Житомирщину. ФОТО
09 октября 2017 | 09:15
Як повідомляє Рупор Житомира, екс-губернатор Житомирщини Юрій Забела очолив Житомирську обласну організацію Радикальної партії Олега Ляшка.

«За дорученням Олега Ляшка, представив нового очильника Житомирського обласного осередку Радикальної партії Олега Ляшка, Забелу Юрія Володимировича.

Новопризначений Голова Житомирської Радикальної партії розпочав з вручення партквитків новим партійцям, що вже говорить про позитивну тендецію роботи осередку.

Вітаю і бажаю перемог для партії народної перемоги і всієї радикальної команди», - ділиться народний депутат Олексій Ленський..

Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.