У Коростишеві під колеса скутера потрапила 10-річна дівчинка    Житомирська область: упродовж доби вогнеборці ліквідували пожежі у трьох оселях, а також загоряння сухостою    У Бердичеві дільничні офіцери виявили наркотики у двох студентів    За апеляційною скаргою прокуратури Житомирщини затриманого із хабарем сільського голову взято під варту    У Бердичеві травми у ДТП отримав водій моторолера    
Ігор Гундич: Ми шукаємо інвестора для заводу з переробки соняшника

«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Голова Житомирської ОДА представив наймолодшого керівника району
02 августа 2017 | 23:03
Голова Житомирської ОДА представив наймолодшого керівника району
Голова облдержадміністрації Ігор Гундич поставив перші завдання новопризначеному голові Малинської РДА Дмитрію Кисельчуку.

Представлення наймолодшого керівника району Житомирщини відбулось сьогодні, 2 серпня, в рамках робочої поїздки голови ОДА до Малина.

Ігор Гундич наголосив на тому, що від молодого голови Малинської адміністрації чекає нових підходів у роботі, ініціатив та активності.

«Ви молодий і, бачу, активний та націлений повністю зануритися в роботу. Це мені подобається. Але я оцінюю не процес, а результат. Маєте вивести район за основними показниками як мінімум на 5 місце в області», – сказав Ігор Гундич та вручив посвідчення Дмитрію Кисельчуку.

Перші завдання, в яких має проявити себе новий голова РДА, – реалізація реформи децентралізації та особистий контроль за темпами і якістю реконструкції водогону у м. Малині, що фінансується за кошти ДФРР.

Нагадаємо, що вчора в рамках робочої поїздки Ігор Гундич представив нового голову Андрушівської РДА.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.