На Житомирщині поліція затримала трьох розбійників з Київської області    У Житомирі сьогодні обмежать тиск води по місту    В Олевську загорівся приватний будинок на чотирьох господарів    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині за крадіжку дубів зловмисників засуджено до 3-х років позбавлення волі з іспитовим терміном    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Сергій Сухомлив «вибив» у держави зарплату за червень житомирським медикам
29 июня 2017 | 10:10
Житомирський міський голова завершив перемовини у Міністерстві фінансів та Міністерстві охорони здоров'я України з приводу виплати зарплатні медикам Житомира.

«За червень держава боргує нашим медикам близько 20 мільйонів гривень. Сьогодні отримали документи про наближення субвенції з жовтня-грудня на літній період для того, щоб люди отримали зарплату та відпускні», - повідомив Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

Сума наближеної субвенції сягає 16,3 мільйонів гривень, які мають надійти з казначейської служби України за декілька днів.

Нагадаємо, що цього року у зв’язку із тим, що до бюджету держави була внесена не 100% субвенція на зарплатню медикам виникла загроза заборгованості у розмірі 67 мільйонів гривень до кінця року. На попередній сесії міської ради депутати виділили 3,5 мільйони гривень, аби закрити потреби у виплаті зарплати у травні.

До кінця року ще необхідно 63 мільйони гривень, аби повністю вирішити проблему.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.