Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    В Житомирській області за минулу добу - 9 небезпечних подій    На Житомирщині незаконно вирізали віковічні дуби    У Житомирі скоєно розбійний напад на приміщення Національної лотереї    На Житомирщині мисливець на водоймі випадково підстрелив... рибалку    
Ігор Гундич: Ми шукаємо інвестора для заводу з переробки соняшника

«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Заява голови обласної ради Володимира Ширми щодо чуток про можливе закриття онкологічного диспансеру
26 января 2017 | 09:56
Заява голови обласної ради Володимира Ширми щодо чуток про можливе закриття онкологічного диспансеру
Останнім часом деякі видання активно поширюють інформацію головного лікаря Житомирського обласного онкологічного диспансеру Бориса Гулі про закриття даної установи. Щоб уникнути подальшого розголосу офіційно повідомляю - дана інформація не відповідає дійсності.

Так, 12 січня дійсно проходила нарада у голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича, де обговорювались можливі шляхи вирішення проблемних питань по онколікарні. На сьогодні, жодних рішень по закладу не приймалось. Але хочу запевнити усіх – мова про закриття взагалі не йде.

В планах обласної ради створити максимально сприятливі умови для лікування хворих та роботи лікарів в обласному онкологічному диспансері. Яким шляхом підемо – це будуть вирішувати спеціалісти.

Наголошую - будь-які дії, що стосуються спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області не приймаються без попереднього розгляду постійними депутатськими комісіями та сесією обласної ради.

Тому я звертаюсь до представників ЗМІ – не поширюйте неправдиві чутки,перевіряйте кожне слово, яке публікуєте. Адже в гонитві за сенсацією ви граєте на почуттях людей.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.