Житомирянин вчинив серію крадіжок в Києві    Сергій Сухомлин вручив подяки волонтерам Корпусу Миру США, які впродовж двох місяців працювали у Житомирі    Попільнянський район: вогнеборці ліквідували пожежу в господарчій будівлі та врятували оселі від перекидання полум’я    ФК «Полісся» вдруге зустрінеться на футбольному полі з чернівецькою «Буковиною»    У Житомирському районі поліція виявила наркотичні запаси у родині дебоширів    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Житомирські спортсмени здобули три перших місця на «Кубку України» з УШУ
03 января 2010 | 09:43

У склад збірної команди м. Житомира увійшли вихованці підліткового клубу «Вікторія» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради в кількості одинадцяти учасників,

25-27 грудня 2009 року у місті Києві відбулися Всеукраїнські змагання «Кубок України» з УШУ/гунфу (розділ Сань-Да).

У склад збірної команди м. Житомира увійшли вихованці підліткового клубу «Вікторія» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради в кількості одинадцяти учасників, тренер спортсменів Володимир Вікторович Літвінчук.

В результаті змагань наші спортсмени здобули три перших місця, п’ять других та два третіх:

І МІСЦЕ:

Пулеко Костянтин - вагова категорія - 55кг;

Мірошниченко Владислав - вагова категорія - 42кг;

Мойсеєнко Олександра - вагова категорія - 55кг.

ІІ МІСЦЕ:

Антоневський Анатолій - вагова категорія – 60 кг;

Куриленко Олександр - вагова категорія – 75 кг;

Кондратюк Роман - вагова категорія – 50 кг;

Юрчук Артем- вагова категорія - 55кг;

Ковальова Яна - вагова категорія - 55кг.

ІІІ МІСЦЕ:

Волинець Володимир - вагова категорія – 60 кг;

Кобєль Ярослав - вагова категорія – 38 кг.

Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.