Житомирська митниця ДФС: виявлено спробу незаконного ввезення тютюнових виробів    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині поліція розслідує замах на вбивство пенсіонера    Освітній процес в ЗОШ №28 буде відновлено з 12 березня    На Житомирщині повалені дерева перекрили рух транспорту    
Ірина Ярмоленко: Наш день не тільки 8 Березня

«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Овруцький район: упродовж доби вогнебороці ліквідували загоряння двох господарчих будівель
13 февраля 2019 | 12:15
12 лютого о 23:52 до Служби порятунку «101» від господаря надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі в с. Заріччя Овруцького району.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику полум’ям було охоплено дах будівлі по всій площі. Силами бійців ДСНС о 00:09 пожежу локалізовано, а о 01:24 ліквідовано. Вогонь устиг знищити 30 кв. м. покрівлі та 30 кв. м. перекриття. В господарчій будівлі знаходились кури, які задихнулися від диму. Рятувальникам вдалося запобігти перекиданню полум’я на житловий будинок, розташований у 4 м від осередку займання.

Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення - відстань від димового каналу до дерев’яного перекриття не відповідала протипожежним нормам.

Тієї ж ночі в Овруцькому районі в с. Листвин горіла ще одна господарча будівля. Пожежу помітили сусіди, які і забили на сполох, оскільки в обійсті власників не було. О 00:12 на гасіння виїхали вогнеборці місцевої пожежної охорони с. Словечне. На момент їх прибуття горів сарай та дерев’яна прибудова до нього. Бійцям ДСНС вдалося врятувати від знищення полум’ям сарай, прибудова згоріла. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.