В Житомирській області затримали браконьєрів    На Житомирщину насуваються сильні опади снігу та дощ    В Житомирській області за добу - 5 пожеж    На Житомирщині триває Всеукраїнський тиждень права    Новоград-Волинський: упродовж години вогнеборці ліквідували пожежі у двох господарських будівлях    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Бердичівський район: рятувальники загасили скирту соломи
05 декабря 2018 | 12:02
4 грудня о 20:42 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння скирти соломи в с. Бистрик Бердичівського району. На місці події виїхали фахівці 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

З’ясувалося, що на полі сільськогосподарського фермерського господарства горіла частина скирти ячмінної соломи в тюках. Її розмір складав 60×10 м. Зважаючи на масштаби пожежі керівник гасіння задіяв відділення 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Крім того, на допомогу також залучили трактори господарства, які разом із вогнеборцями розтягували палаючі тюки. Аби запобігти повторному займанню, тривалий час бійці ДСНС проливали їх водою. Пожежу локалізовано о 22:12, ліквідовано о 07:00.

Спільними зусиллями вдалося врятувати близько 180 т соломи та не допустити поширення полум’я на інші скирти, що знаходилися неподалік. Проте 80т вогонь все ж таки встиг знищити.

Причина пожежі наразі встановлюється фахівцями.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.