Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    В Житомирській області затримали браконьєрів    На Житомирщину насуваються сильні опади снігу та дощ    В Житомирській області за добу - 5 пожеж    На Житомирщині триває Всеукраїнський тиждень права    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 4 пожежі у господарчих будівлях
05 декабря 2018 | 11:23
5 грудня о 03:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі в с. Заріччя Коростенського району.

По прибуттю вогнеборців до місця пригоди вогнем охоплено дах споруди на площі 35 кв. м. О 04:17 пожежу локалізовано, а о 06:45 ліквідовано. Полум’я знищило дах господарчої будівлі та окремі речі домашнього вжитку. Проте рятувальники не допустили розповсюдження полум’я на сусідній будинок, що розташований на відстані 1,5 метра від осередку займання.

Також упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували пожежі в господарських спорудах в с. Гриньки Баранівського району, с. Велики Молодьків Новоград-Волинського району та смт Хорошів.

Внаслідок вищезазначених пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь наразі встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.