Екологи вже дослідили забруднення річки Тетерів нафтопродуктами    Поліція Житомирщини закликає повідомляти про всі порушення виборчого процесу    За добу вогнеборцями області ліквідовано 21 пожежу сухої трави та сміття    Крапку в історії з керівником медичного коледжу поставив Верховний Суд України    Викрито ще один нелегальний цех з виготовлення цигарок, які розповсюджували у торгівельній мережі Житомирщини    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 4 пожежі у господарчих будівлях
05 декабря 2018 | 11:23
5 грудня о 03:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі в с. Заріччя Коростенського району.

По прибуттю вогнеборців до місця пригоди вогнем охоплено дах споруди на площі 35 кв. м. О 04:17 пожежу локалізовано, а о 06:45 ліквідовано. Полум’я знищило дах господарчої будівлі та окремі речі домашнього вжитку. Проте рятувальники не допустили розповсюдження полум’я на сусідній будинок, що розташований на відстані 1,5 метра від осередку займання.

Також упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували пожежі в господарських спорудах в с. Гриньки Баранівського району, с. Велики Молодьків Новоград-Волинського району та смт Хорошів.

Внаслідок вищезазначених пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь наразі встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.