На Житомирщині від переохолодження загинула жінка    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині - смертельна ДТП    В Житомирській області вогонь наробив лиха    Піротехніки області знищили два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 2 пожежі в житлових будинках
09 ноября 2018 | 12:08
8 листопада о 18:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Ходорків Попільнянського району. Про це рятувальників сповістив власник оселі. Його 6-річна донька прибігла до нього та сказала, що з даху помешкання летять іскри.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що в помешканні спостерігається задимлення. Вогнем охоплено покрівлю житла.

Силами бійців ДСНС о 23:40 пожежу ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогонь устиг знищити покрівлю оселі. Однак рятувальники не допустили перекидання полум’я на господарчу будівлю, розташовану в 5 м від осередку займання. Тривалий час необхідно було проливати водою пошкоджені полум’ям конструкції, а також сіно, що знаходилось на горищі.

Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

Крім того учора вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку в с. Лемеші Бердичівського району. Там також згоріла покрівля. Постраждалих немає. Причина загоряння встановлюється.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.