У Житомирі викрито нелегальні газозаправні станції    На Житомирщині від переохолодження загинула жінка    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині - смертельна ДТП    В Житомирській області вогонь наробив лиха    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Упродовж доби вогнеборці ліквідували загоряння двох господарчих будівель
07 ноября 2018 | 10:46
6 листопада о 19:58 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарській будівлі у м. Коростишів. Про це рятувальників сповістили власники приміщення. Господиня побачила з вікна оселі, що горить сарай і разом із чоловіком побігла рятувати будівлю. Коли подружжя зрозуміло, що самотужки не впорається, викликали на поміч рятувальників.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику полум’ям був повністю охоплений дах сараю. Найцінніші речі господарі намагалися якомога швидше винести.

Силами бійців ДСНС о 20:18 пожежу локалізовано, а о 20:55 ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено 32 кв м покрівлі сараю та пошкоджено стіни. Однак вогнеборці не допустили перекидання полум’я на дровник, збудований впритул до сараю та житловий будинок, що знаходився у кількох метрах від осередку займання.

Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало коротке замкнення в електромережі.

Крім того, учора в с. Велика П’ятигірка Бердичівського району вогнеборці ліквідували загоряння ще однієї господарської будівлі. Очевидці пригоди вчасно помітили займання й викликали вогнеборців. Як наслідок вогонь устиг знищити лише 2 кв. м покрівлі.

У результаті обох пожеж загиблих та травмованих не виявлено.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.