У Житомирі викрито нелегальні газозаправні станції    На Житомирщині від переохолодження загинула жінка    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині - смертельна ДТП    В Житомирській області вогонь наробив лиха    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

На Житомирщині вогнеборці ліквідували пожежу в господарчій будівлі
17 октября 2018 | 12:25
16 жовтня о 21:58 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарчій будівлі у с. Мохначка Попільнянського району. Власники будівлі з вікон оселі побачили посеред ночі яскраве світло. Коли вийшли на подвір’я, то зрозуміли, що горить їхній сарай. Спочатку господарі кинулися самотужки гасити пожежу та рятувати майно. Спроби виявилися марними, і вони викликали рятувальників.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику полум’ям було охоплено дерев’яний сарай загальною площею 65 кв. м. Оцінивши обстановку, вони прийняли рішення зосередити сили на відбиванні полум’я від двох житлових будинків, розташованих у 4 та 8 метрах, та продовжили гасіння палаючої будівлі.

Бійці ДСНС о 23:00 локалізували пожежу та о 03:25 - ліквідували. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Тривалий час знадобився вогнеборцям для розбирання конструкцій та проливання водою дров, аби запобігти подальшому горінню. Вододжерело знаходилося на відстані близько 2 км. Також рятувальники під час ліквідації пожежі винесли 2 порожні газові балони, які, на щастя, виявились порожніми.

Причина пожежі наразі встановлюється.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.