Житомирянин вчинив серію крадіжок в Києві    Сергій Сухомлин вручив подяки волонтерам Корпусу Миру США, які впродовж двох місяців працювали у Житомирі    Попільнянський район: вогнеборці ліквідували пожежу в господарчій будівлі та врятували оселі від перекидання полум’я    ФК «Полісся» вдруге зустрінеться на футбольному полі з чернівецькою «Буковиною»    У Житомирському районі поліція виявила наркотичні запаси у родині дебоширів    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Ємільчинський район: під час ліквідації пожежі виявлено тіло жінки, двоє її дітей травмовано
20 сентября 2018 | 11:16
20 вересня о 00:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в с. Кам’янка Ємільчинського району.

По прибуттю вогнеборців до місця виклику полум’я вже охопило веранду та дах помешкання на площі 55 кв. м. Провівши розвідку всередині оселі, рятувальники виявили у дальній кімнаті на ліжку 58-річну господиню будинку без ознак життя. Крім того, її діти – син (1988 р.н.) внаслідок пожежі отримав опіки обличчя та обох рук, а донька (2002 р.н.) отруїлася продуктами горіння. Обох госпіталізовано до Ємільчинської центральної районної лікарні.

Силами бійців ДСНС о 00:45 пожежу локалізовано, а о 03:25 ліквідовано. Вогнеборці здійснили три підвози води з околиці села, що за 1,5 км від місця займання. Через легкозаймистість будівлі вогонь швидко розповсюджувався нею. Як наслідок, полум’ям знищено дім, однак рятувальники не допустили перекидання вогню на хлів, що знаходився у 3 м від осередку загоряння.

Попередньо встановлено, що причиною пожежі стало порушення правил експлуатації електропобутових приладів. Фахівці припускають, що загоряння почалось із веранди, де знаходилась увімкнена в розетку електрична духовка.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.