На Житомирщині шахраї представляються посадовцями Державної фіскальної служби    Начальник ТТУ перевірив якість надання послуг з перевезення комунальним транспортом    Житомирян попереджають про мокрий сніг та ожеледицю    У Малина під час копання криниці виявили страшну знахідку    За добу рятувальники області ліквідували чотири пожежі у житлових будівлях    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Упродовж доби вогнеборці області ліквідували 2 загоряння грубих кормів
16 сентября 2018 | 13:10
15 вересня о 14:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння дерев’яного сінника на території приватного домоволодіння в с. Давидівка Хорошівського району.

На місці події з’ясувалося, що вогнем повністю охоплений сінник та грубі корми, що в ньому зберігалися. До того ж існувала загроза розповсюдження полум’я на розташований поруч житловий будинок та господарську будівлю.

Зусиллями бійців ДСНС о 18:37 пожежу ліквідовано. Вогнем знищено сінник та 7 т сіна. Розташовані неподалік будівлі залишилися неушкодженими.

До ліквідації загоряння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки.

Попередня причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем.

А 16 вересня о 04:40 відділення ємільчинських рятувальників ліквідувало загоряння 2-х копиць сіна, що знаходилися на полі поблизу районного центру. Там вогнем знищено 3 т грубих кормів.

Наразі остаточні обставини обох надзвичайних подій встановлюються фахівцями.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.