Житомирська митниця ДФС: виявлено спробу незаконного ввезення тютюнових виробів    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині поліція розслідує замах на вбивство пенсіонера    Освітній процес в ЗОШ №28 буде відновлено з 12 березня    На Житомирщині повалені дерева перекрили рух транспорту    
Ірина Ярмоленко: Наш день не тільки 8 Березня

«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Упродовж доби вогнеборці області ліквідували 2 загоряння грубих кормів
16 сентября 2018 | 13:10
15 вересня о 14:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння дерев’яного сінника на території приватного домоволодіння в с. Давидівка Хорошівського району.

На місці події з’ясувалося, що вогнем повністю охоплений сінник та грубі корми, що в ньому зберігалися. До того ж існувала загроза розповсюдження полум’я на розташований поруч житловий будинок та господарську будівлю.

Зусиллями бійців ДСНС о 18:37 пожежу ліквідовано. Вогнем знищено сінник та 7 т сіна. Розташовані неподалік будівлі залишилися неушкодженими.

До ліквідації загоряння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки.

Попередня причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем.

А 16 вересня о 04:40 відділення ємільчинських рятувальників ліквідувало загоряння 2-х копиць сіна, що знаходилися на полі поблизу районного центру. Там вогнем знищено 3 т грубих кормів.

Наразі остаточні обставини обох надзвичайних подій встановлюються фахівцями.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.