В Житомирській області за добу - 8 пожеж    Під час зачіплювання хлиста сосни краном на Житомирщині загинув працівник лісгоспу    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині застілля закінчилось вбивством    На Звягельщині поліцейські затримали 10 водіїв, які повторно сіли за кермо у стані сп’яніння    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

В Житомирській області гадюки нападають на дітей
20 июля 2018 | 23:00
У лісах Житомирщини продовжують кусатися плазуни. Черговий прикрий випадок трапився вчора, 18 липня. До реанімаційного відділення Овруцької районної лікарні через укус змії госпіталізували хлопчика, 2010 року народження, мешканця села Гошів.

Хлопчика вкусила гадюка за ліву ногу в лісі, коли він збирав ягоди. Нині він ще перебуває в реанімаційному відділенні. Стан його здоров'я - середньої важкості.

Всього ж з початку року від укусів плазунів постраждали 10 осіб.

Всім грибникам та любителям ягід варто бути обережними та пам'ятати: плазуни самі не нападають. Вони кусають, захищаючись, коли на них ненароком наступають, хапають руками разом із травою тощо.
RuporZT
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.