У Житомирі викрили продавців вибухівки    У Бердичеві пенсіонерка допомогла викрити шахрая    На Житомирщині селяни допомогли затримати двох крадійок    Житомирських посадовців підозрюють у причетності до загибелі 8 осіб    В Житомирській області від переохолодження загинула жінка    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

У Житомирі на горищі п’ятиповерхівки виникла пожежа
12 июля 2018 | 23:04
11 липня об 11:52 до Служби порятунку «101» м. Житомира надійшло повідомлення про задимлення в 5-поверховому житловому будинку. Пожежа виникла в невеликій дерев’яній технічній споруді, надбудованій на даху будинку при виході на покрівлю.

Складність ліквідації пожежі полягала у відсутності драбини, що з’єднувала п’ятий поверх та горище. Фахівці ДСНС застосували пожежну автодрабину, за допомогою якої змогли ззовні дістатися до осередку горіння. Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах захисту органів дихання у складі ланки газодимозахисної служби.

До ліквідації пожежі залучили 9 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки. Пожежу локалізували о 12:10 та повністю ліквідували о 13:05. Рятувальники запобігли поширенню полум’я на житлові приміщення багатоповерхівки. Вогнем знищена дерев’яна надбудова та пошкоджено електрокабель, оздоблення стін та стелі 5 поверху.

Попередньо встановлено, що пожежу могла спричинити необережність під час проведення вогневих робіт.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.