В Житомирській області знову смертельна пожежа    Аудитори виявили у відділі освіти Чуднівської РДА втрат на суму понад 562 тис. грн    Підрядники нарощують темпи ремонту на шляху Житомир-Чернівці    На Житомирщині знову зафіксовано незаконне випалювання деревного вугілля    На Житомирщині поліція розслідує незаконну трудову експлуатацію вихованців інтернату    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

У Житомирі на горищі п’ятиповерхівки виникла пожежа
12 июля 2018 | 23:04
11 липня об 11:52 до Служби порятунку «101» м. Житомира надійшло повідомлення про задимлення в 5-поверховому житловому будинку. Пожежа виникла в невеликій дерев’яній технічній споруді, надбудованій на даху будинку при виході на покрівлю.

Складність ліквідації пожежі полягала у відсутності драбини, що з’єднувала п’ятий поверх та горище. Фахівці ДСНС застосували пожежну автодрабину, за допомогою якої змогли ззовні дістатися до осередку горіння. Через сильне задимлення вогнеборці працювали в апаратах захисту органів дихання у складі ланки газодимозахисної служби.

До ліквідації пожежі залучили 9 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки. Пожежу локалізували о 12:10 та повністю ліквідували о 13:05. Рятувальники запобігли поширенню полум’я на житлові приміщення багатоповерхівки. Вогнем знищена дерев’яна надбудова та пошкоджено електрокабель, оздоблення стін та стелі 5 поверху.

Попередньо встановлено, що пожежу могла спричинити необережність під час проведення вогневих робіт.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.