У Житомирі викрили продавців вибухівки    У Бердичеві пенсіонерка допомогла викрити шахрая    На Житомирщині селяни допомогли затримати двох крадійок    Житомирських посадовців підозрюють у причетності до загибелі 8 осіб    В Житомирській області від переохолодження загинула жінка    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Житомирщина отримає від Уряду Китаю автомобіль швидкої допомоги
07 июля 2018 | 14:51
Сучасний автомобіль швидкої допомоги з відповідним обладнанням отримає Житомирщина в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

Про це повідомляє начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Автомобіль передадуть в обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, аби залучати його туди, де він буде найбільш необхідним.

Загалом Уряд КНР передав в Україну 50 автомобілів швидкої допомоги. Уповноважена Урядом КНР компанія «China Meheco Co., Ltd.» вже встановила та налаштувала необхідне обладнання та провела навчальні тренінги для фахівців.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.