У Житомирі викрили продавців вибухівки    У Бердичеві пенсіонерка допомогла викрити шахрая    На Житомирщині селяни допомогли затримати двох крадійок    Житомирських посадовців підозрюють у причетності до загибелі 8 осіб    В Житомирській області від переохолодження загинула жінка    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Попільнянський район: рятувальники ліквідували пожежу в будівлі свинарника
03 июля 2018 | 12:52
2 липня о 12:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в цегляній будівлі свинарника в с. Сокільча Попільнянскього району. До місця виклику було скоординовано бійців 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Вони встановили, що вогонь встиг охопити 180 кв. м покрівлі будівлі для утримання тварин. Також з’ясувалося, що всередині знаходиться 17 дорослих свиней та 13 поросят.

До прибуття оперативно-рятувального підрозділу гасіння загоряння здійснювалося добровільно-пожежною командою приватного сільського господарства. Спільними зусиллями тварин евакуювали з будівлі в безпечну зону.

Пожежу локалізовано о 13:20, ліквідовано о 15:30. Вогонь встиг знищити покрівлю. Вогнеборці не допустили розповсюдження полум’я в середину будівлі. Під час пожежі загиблих та травмованих не виявлено. На ліквідації надзвичайної події працювали 7 чоловік вогнеборців та 2 одиниці техніки.

За попередніми даними пожежа виникла через коротке замкнення електромережі.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.