В Житомирській області на підприємстві загинули працівники    В Житомирській області сталася смертельна пожежа    За допомогою службового собаки правоохоронці виявили наркотичну речовину    На Житомирщині учасники АТО (ООС) отримали у власність майже 6,5 тис. га землі    На українсько-білоруському кордоні виявлено чергову партію цигарок    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Ємільчинський район: вогнеборці ліквідували загоряння господарчої будівлі, де зберігалось деревне вугілля
22 июня 2018 | 16:31
21 червня о 22:01 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі у с. Тайки Ємільчинського району. Сусід власника приміщення прокинувся вночі від гучного тріскотіння шиферу. Коли побачив з вікна полум’я, то одразу викликав рятувальників.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців горіла покрівля господарчої будівлі на загальній площі 50 кв. м. Через суху та вітряну погоду вогонь швидко розповсюджувався.

Силами бійців ДСНС о 22:32 пожежу локалізовано, а о 02:25 ліквідовано. Внаслідок пожежі загиблих та травмованих не виявлено. Вогонь устиг знищити покрівлю будівлі, 10 т деревного вугілля та окремі речі домашнього вжитку. Вогнеборці не допустили перекидання полум’я на будинок, що розташований у кількох метрах від осередку займання.

Загалом до ліквідації надзвичайної події залучалось 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.