Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    Чергове авто з невідповідним VIN-кодом виявлено на українсько-білоруському кордонні    На Житомирщині в ДТП потрапив чоловік із 3-річним сином    У Житомирі «накрили» нарколабораторію    ГУ ДФС у Житомирській області виявлено та упереджено несплату податків на суму 24,5 млн. грн.    
Евгений Демчик: Экватор Сухомлина – обратный отсчет

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

На Житомирщині гадюки продовжують нападати на людей
14 июня 2018 | 23:02
11 червня до травматологічного відділення Олевської районної лікарні з діагнозом: укус гадюки госпіталізовано 17-річного мешканця села Білокоровичі Олевського району. Як з'ясувалося, юнака укусила гадюка за спину на власному обійсті. Наразі стан здоров'я постраждалого задовільний.

Зважаючи на це радимо бути пильними, адже через спеку та суху погоду плазуни активізувались. А ще ніколи не слід ставитися зневажливо до можливості таких випадків. І якщо вже сталася біда, найкраще не гаяти часу та якомога швидше звернутися до найближчого лікувального закладу.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.