В Житомирській області розслідують убивство чоловіка    На Житомирщині вогнеборці ліквідували пожежу в господарчій будівлі    В Житомирській області - смертельна ДТП    Піротехніки ДСНС області знищили два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн    Коростишів: під час пожежі врятовано подружжя пенсіонерів    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 4 загоряння сухостою
13 июня 2018 | 11:57
12 червня о 13:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави в с. Велика Рача Радомишльського району. Про це рятувальників сповістили селяни, які протягом дня відчували їдкий запах диму в населеному пункті.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що на відкритій території населеного пункту в полі горить 0,9 га сухої трави.

О 14:04 пожежу локалізовано, а о 14:50 ліквідовано. Через суху та вітряну погоду вогонь швидко поширювався, проте його розповсюдження на площу більше 0,9 га рятувальники не допустили.

Крім того, упродовж минулої доби вогнеборці області ліквідували ще 3 займання залишків сухої рослинності. В с. Підруддя Овруцького району та с. Слобідка Малинського району згоріло по 0,3 га сухотрав’я, а в смт Народичі ще 0,5 га.

Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь наразі встановлюють фахівці.

Рятувальники закликають населення до суворого дотримання правил пожежної безпеки! Перш за все, не можна розводити та залишати багаття у лісовій зоні! Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.