Стали відомі подробиці смертельної аварії на Житомирщині    Олевський район: за добу ліквідовано загоряння 2-х осередків торфу    Житомирські поліцейські провели масштабні обшуки на Дніпропетровщині    Під Житомиром в полі виявили страшну знахідку    У 4 районах Житомирщини завершили збір ранніх зернових культур    
Евгений Демчик: Экватор Сухомлина – обратный отсчет

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Поліція Житомирщини запрошує на службу
11 июня 2018 | 15:23
Головне управління Національної поліції в Житомирській області проводить конкурсний відбір на посаду молодшого інспектора-кінолога Кінологічного центру.

Основні функції поліцейських кінологів полягають у припиненні кримінальних правопорушень, забезпеченні публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини тощо та безпосередня робота із закріпленим за кінологом службовим собакою і відповідальність за його утримання, постійне вдосконалення робочих якостей та правильне застосування в попередженні та розкритті кримінальних правопорушень. Інспектор-кінолог має забезпечувати своєчасне проведення господарських та ветеринарно-санітарних заходів щодо охорони здоров`я та благополуччя службових собак, їх постійної готовності для застосування в різних оперативних ситуаціях, а також поліпшення їх робочих і екстер'єрних якостей.

Заробітна плата – від 9 тисяч гривень та соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством.

Прийом необхідних документів триває з 11.06.2018 по 22.06.2018 за адресою м. Житомир, Старий бульвар, 5/37.

Довідкові відомості можна отримати за телефонами кол-центру: (050)440-82-36, (0412)40-73-41 з 9:00 до 17:00 в робочі дні або електронною поштою konkurs-police.zt@ukr.net

Більше інформації про вакансію, умови прийому на службу та заповнити анкету можна, перейшовши за ПОСИЛАННЯМ.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.