У Житомирській області на автодорогах працює 3 мобільні вагові комплекси    Житомирську ОДА не влаштовує якість: ямковий ремонт на дорозі Велика Горбаша – Троковичі – Піщанка продовжить інший підрядник    Піротехніки знищили 5 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн    Два товариша влаштували хмільний «квест» на Житомирщині    У Житомирі через ремонтні роботи ускладнений рух по вулиці Перемоги    
Евгений Демчик: Экватор Сухомлина – обратный отсчет

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Житомирянка Юлія Єлістратова здобула золото на Кубку Європи з триатлону
04 июня 2018 | 11:49
Житомирянка Юлія Єлістратова показала найкращий час на Кубку Європи з триатлону та здобула впевнену перемогу. Дводенний міжнародний фестиваль Dnipro Triathlon Fest 2018 стартував 2 червня у Дніпрі.

Серед учасників з 26 країн світу Юлія Єлістратова виборола перше місце, четверте місце на турнірі отримав Єгор Мартиненко.

«Для мене ця перемога особлива, адже останнім часом мені часто не щастило: перед відповідальними стартами або під час них щось траплялося. Сьогоднішня перемога надала мені впевненості у власних силах», розповіла Юлія Єлістратова.

За словами спортсменки, найближчим часом вона братиме участь у етапі Кубку Світу та Чемпіонаті Європи (в Естонії та Великобританії).

Вітаємо нашу спортсменку та бажаємо подальших перемог!
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.