У Житомирській області на автодорогах працює 3 мобільні вагові комплекси    Житомирську ОДА не влаштовує якість: ямковий ремонт на дорозі Велика Горбаша – Троковичі – Піщанка продовжить інший підрядник    Піротехніки знищили 5 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн    Два товариша влаштували хмільний «квест» на Житомирщині    У Житомирі через ремонтні роботи ускладнений рух по вулиці Перемоги    
Евгений Демчик: Экватор Сухомлина – обратный отсчет

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Подробиці масштабної пожежі на Житомирщині
21 мая 2018 | 23:05
У результаті масштабної пожежі у двоповерховому молодіжному центрі, що в м. Новоград-Волинський вигоріло 1,5 тис. кв. м. покрівлі та частково майно в орендованих приміщеннях. Займання сталося вночі 19 травня. Вогонь на будівлю перекинувся від прибудованої впритул літньої пивної ресторації «Князь Острозький».

По прибуттю до місця події підрозділів ДСНС будівля дерев’яного павільйону була повністю охоплена вогнем. За словами рятувальників, від високої температури у вікнах будівлі молодіжного центру тріснуло скло і полум’я потрапило всередину приміщення, а далі по дерев'яних пустотах вийшло на дах двоповерхового молодіжного центру і купол фасадної частини.

«Розповсюдження йшло всередину, на праву і ліву сторони. З центрального боку будівлі ми відправили ланку, яка відбила полум’я зліва, згодом намагалася піти вправо, проте я їх зупинив, оскільки була загроза обвалу. Вони повернулись на метр назад і перед ними впала стеля. Ще заважало те, що дах прошитий жестю, яку не можна було ламати, так як стеля вже прогоріла, я не міг відправити туди людей через ризик її падіння»,- коментує ситуацію начальник караулу 10-ї ДПРЧ Володимир Ткачук.

Щоб дістатися туди, рятувальники застосували автодрабину і 3 висувні пожежні драбини, а також засоби малої механізації для розрізання металевих листів покрівлі.

Ліквідувати пожежу вдалося близько 11 години. Проведено евакуацію матеріальних цінностей, оргтехніки та майна. На гасіння залучено 6 одиниць пожежної техніки, в тому числі 1 – від військової частини, а також 30 чоловік особового складу рятувальників.

«Будівля стара тому розповсюдження вогню було миттєве. На нашу думку - це зовнішній чинник, тому що очевидних причин для загорання зсередини не було, - коментує заступник начальника Управління ДСНС України у Житомирській області Олег Держанівський.

Остаточний висновок щодо причин пожежі буде надано правоохоронними органами після проведення відповідних експертиз.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.