В Житомирській області знову смертельна пожежа    Аудитори виявили у відділі освіти Чуднівської РДА втрат на суму понад 562 тис. грн    Підрядники нарощують темпи ремонту на шляху Житомир-Чернівці    На Житомирщині знову зафіксовано незаконне випалювання деревного вугілля    На Житомирщині поліція розслідує незаконну трудову експлуатацію вихованців інтернату    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

В Житомирській області загорілась фабрика
15 мая 2018 | 23:07
15 травня о 00:20 до Служби порятунку «101» м. Коростишів надійшло повідомлення про пожежу на території паперової фабрики. На місце події виїхало 2 відділення рятувальників 20-ї державної пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю з’ясувалося, що горить дах одноповерхової цегляної недіючої будівлі. Загальна площа споруди 450 кв.м. Будівля раніше використовувалося як столярний цех. Оцінивши обстановку керівник гасіння пожежі залучив для безперебійної подачі води ще одне відділення вогнеборців та автоцистерну місцевого лісгоспу.

О 01:05 фахівці ДСНС локалізували пожежу, о 06:00 – ліквідували. Рятувальники не допустили поширення полум’я на прибудовані впритул гаражі та склад з готовою продукцією, розташований поряд. Вогнем знищено 250 кв.м покрівлі та майно, що знаходилося в середині.

На ліквідацію надзвичайної події залучалося 13 вогнеборців, 3 пожежні автомобілі, а також водій з лісгоспу на відомчій автоцистерні. Причина пожежу та усі обставини наразі встановлюються.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.