Як у Житомирі намагалися приватизувати майже 2,5 тис м2 підвальних приміщень багатоквартирних будинків    Водія вантажівки-учасниці ДТП, в якій загинуло двоє людей - затримано    В Житомирській області горіло підприємство    В Чорнобильській зоні поліція затримала шукачів металобрухту    Увага! Перекриття руху транспорту в Житомирі    
Евгений Демчик: Экватор Сухомлина – обратный отсчет

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

В Коростені врятували дві господарчі споруди - «шанхаї»
11 мая 2018 | 11:36
10 травня о 18:38 до Служби порятунку «101» м. Коростень надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі по вулиці Грушевського. На місце події виїхало 2 відділення фахівців 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

З’ясувалося, що поруч із приватним сектором горить частина даху шлакоблочної господарчої будівлі розмірами 30х12м, так звані «шанхаї». Споруда складається з декількох приміщень, які громадяни використовують як сараї.

Завдяки оперативним діям фахівців ДСНС вже о 18:43 пожежу локалізовано, а о 18:55 – ліквідовано. Вогнеборці запобігли перекидання полум’я на ще одну господарчу будівлю, розташовану на відстані близько 3м. Вогнем знищено 6 кв.м покрівлі споруди.

На ліквідацію надзвичайної події залучалося 8 чоловік особового складу та 2 спецавтомобілі. Причина пожежі та усі обставини наразі встановлюються.

Цієї ж доби коростенські рятувальники загасили ще 2 загоряння сміття, що виникли на території районного центру.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.