Майже 3 млн грн надійшло до бюджетів Житомирщини за надані адмінпослуги у сфері земельних відносин    Житомирянин вчинив серію крадіжок в Києві    Сергій Сухомлин вручив подяки волонтерам Корпусу Миру США, які впродовж двох місяців працювали у Житомирі    Попільнянський район: вогнеборці ліквідували пожежу в господарчій будівлі та врятували оселі від перекидання полум’я    ФК «Полісся» вдруге зустрінеться на футбольному полі з чернівецькою «Буковиною»    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

В Житомирській області до реанімаційного відділення потрапив чоловік з обмороженням пальців обох стоп
14 февраля 2018 | 11:09
З початку року через переохолодження організму загинули вже 5 осіб, ще 7 – отримали травми. Чергове нещастя сталося 12 лютого в Ємільчинському районі.

"До районної лікарні з обмороженням пальців обох стоп потрапив місцевий мешканець, 1955 року народження. Нині постраждалий перебуває в реанімаційному відділенні",- поінформували в райдержадміністрації Ємільчинського району.

У зв'язку з цим вкотре нагадуємо, що в умовах низьких температур необхідно вдягати теплий одяг та мати вільне взуття. Ні в якому разі не вживати алкогольних напоїв. А ще варто обмежити тривале перебування на вулиці, особливо при сильному вітрі та високій вологості.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.