На Житомирщині в охопленому полум'ям будинку виявили тіла загиблих людей    У Житомирі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету    У Коростишівському районі Газель зіткнулася з легковиком    Одесит влаштував різанину в нічному клубі Житомира    У Житомирі сталося вбивство    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Киянин, аби захистити свою родину, відкрив вогонь по житомирянину
09 февраля 2018 | 23:08
Уночі хлопець незаконно проник на одне з подвір’їв села Гореничі, Києво-Святошинського району. У цей час його помітив господар. Захищаючи свою сім'ю, будинок та майно, чоловік змушений був стріляти.

Як повідомляє Рупор Житомира, 04 лютого близько 23.43 на пульт поліції охорони Київської області надійшов сигнал – спрацювала тривожна кнопка в одному з охоронюваних будинків села Гореничі. За лічені хвилини наряд поліції охорони прибув за адресою.

Як з’ясувалось, невідомий чоловік незаконно проник на подвір’я, а з підсобного приміщення намагався зайти до будинку.

Господар не розгубився: прихопив пристрій для відстрілу гумовими кулями і двічі вистрілив у нижні кінцівки непроханому нічному гостю. Дружина у цей час натисла тривожну кнопку. Потім 53-річний власник помешкання зателефонував на 102 та викликав швидку медичну допомогу.

Зловмисником виявився 23-річний житель Житомирщини. Медики надали допомогу хлопцю на місці події і його життю нічого не загрожує.

Травматичний пістолет з дозвільними документами вилучений у якості речового доказу. Працівники Києво-Святошинського відділу поліції встановлюють усі обставини кримінального правопорушення.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.