Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    В Житомирській області продовжують виявляти небезпечні знахідки    На Житомирщині припинено незаконну оренду понад 56 га землі резервного фонду    На Житомирщині поліція розслідує убивство жінки після хмільного застілля    В Києві з СТО житомирянин викрав елітний автомобіль    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Житомирська область: вогнеборці ліквідували загоряння оселі та не допустили перекидання полум’я на літню кухню
09 февраля 2018 | 11:58
8 лютого о 23:53 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в с. Івановичі Пулинського району.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців полум’ям було охоплено дах будинку по усій площі. Осередок займання вони виявили на горищі біля комина, де горіло дерев’яне перекриття. Через сильні пориви вітру вогонь швидко розповсюджувався по дерев’яним конструкціям помешкання. Оцінивши обстановку, начальник караулу прийняв рішення про залучення додаткового пожежного автомобіля.

О 00:15 пожежу локалізовано. О 05:30 загоряння ліквідовано – рятувальникам тривалий час довелось розбирати зруйновані полум’ям конструкції. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогонь устиг знищити дах помешкання та окремі речі домашнього вжитку. Проте бійцям ДСНС вдалося запобігти перекидання полум’я на літню кухню, розташовану в 3 м від осередку займання.

Попередньо встановлено, що причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.