На Житомирщині в охопленому полум'ям будинку виявили тіла загиблих людей    У Житомирі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету    У Коростишівському районі Газель зіткнулася з легковиком    Одесит влаштував різанину в нічному клубі Житомира    У Житомирі сталося вбивство    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

На Житомирщині молодик у балаклаві поранив господаря будинку, куди він увірвався
06 февраля 2018 | 08:08
4 лютого у результаті конфлікту, що перейшов у бійку, травми отримали двоє жителів м. Бердичева. Нині поліція проводить досудове розслідування за фактами нанесення тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

Повідомлення про подію надійшло увечері, близько 18.30. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Бердичівського відділу поліції.

Попередньо встановлено, що у будинок 55-річного чоловіка ввірвався незнайомець у балаклаві, який почав наносити господарю удари штиковою лопатою.

На ситуацію відреагував 28-річний син власника будинку, який виліз через вікно з оселі і таким чином підійшов до нападника ззаду та завдав удару битою по голові. У результаті незнайомець упав, втративши свідомість. Його було госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні у тяжкому стані. Як з’ясувалось, він є 26-річним бердичівлянином.

Інший учасник події, за попереднім висновком, отримав забої, гематоми та перелом ліктьової кістки.

Поліцією за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження відразу за двома статтями кримінального кодексу – 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодженн6я) та ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.