На Житомирщині в охопленому полум'ям будинку виявили тіла загиблих людей    У Житомирі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету    У Коростишівському районі Газель зіткнулася з легковиком    Одесит влаштував різанину в нічному клубі Житомира    У Житомирі сталося вбивство    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

На Житомирщині викрили підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції
05 февраля 2018 | 09:08
У п’ятницю, 2 лютого 2018 року, прокуратурою області спільно із податковою міліцією області, у межах розслідування кримінального провадження, провели низку обшуків у місцях виготовлення алкогольної продукції на території Житомирської області та в місцях її збуту.

Під час санкціонованих обшуків виявлено та вилучено близько 7 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, компоненти та обладнання для виробництва такої продукції.

Йдеться про те, що правоохоронцями викрито групу осіб, які без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території Житомирської області організували підпільний цех з незаконного виготовлення алкоголю, який у подальшому реалізовували жителям області.

За фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей та їх незаконного збуту розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 КК України.

Досудове розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, проводить податкова міліція.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.