На Житомирщині в охопленому полум'ям будинку виявили тіла загиблих людей    У Житомирі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету    У Коростишівському районі Газель зіткнулася з легковиком    Одесит влаштував різанину в нічному клубі Житомира    У Житомирі сталося вбивство    
Ігор Гундич: Центр вертебрології і реабілітації має стати найкращим в Україні

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

За минулу добу рятувальники ліквідували дві пожежі на території приватних домоволодінь
01 февраля 2018 | 13:52
31 січня о 07:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі у смт Білокоровичі Олевського району. На місце події виїхали вогнеборці 31-го професійного пожежного поста смт Бучмани.

З’ясувалося, що полум’ям повністю охоплено дах дерев’яної споруди на загальні площі 72 кв.м. Також вогонь поширився в середину сараю та хліва. Господарям самостійно вдалося вивести з хліва кіз та коней.

Існувала загроза перекидання загоряння на впритул прибудований дерев’яний гараж та, через щільну забудову, на інші будівлі. Крім того, процес гасіння ускладнювало сіно, що тліло на горищі.

На допомогу рятувальникам приїхали відділення пожежних 31-го професійного пожежного поста та місцевої пожежної охорони смт Білокоровичі.

О 07:35 пожежу локалізувано, а о 10:00- ліквідовано. Вогнеборцям вдалося не допустити поширення полум’я на гараж, оселю, житловий будинок та господарчі будівлі сусідів. На ліквідацію загоряння залучалося 7 чоловік особового складу та 3 спецавтомобілі. Ймовірна причина пожежі наразі встановлюється.

Цієї добі фахівці ДСНС ліквідували ще одну пожежу на території приватного домоволодіння у м. Малин. Там зайнялася прибудова та вогонь поширився на стіну сусідського сараю. Ймовірна причина пожежі наразі встановлюється.
За матеріалами: http://dzerkalo.info/
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.