Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    В Житомирській області продовжують виявляти небезпечні знахідки    На Житомирщині припинено незаконну оренду понад 56 га землі резервного фонду    На Житомирщині поліція розслідує убивство жінки після хмільного застілля    В Києві з СТО житомирянин викрав елітний автомобіль    
Анатолій Безсмертний: ФК «Полісся» - команда з традиціями, і їх потрібно відроджувати

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

У Бердичеві з гаража жителя райцентру поліція вилучила боєприпаси та порох
31 января 2018 | 11:56
Походження вилучених небезпечних предметів і суміші нині встановлюється. Чоловікові може загрожувати від 3 до 7 років ув’язнення.

30 січня у рамках розслідування кримінального провадження за фактом крадіжки працівники Бердичівського відділу поліції провели огляд гаража, належного 29-річному жителю райцентру.

У процесі правоохоронці виявили низку небезпечних предметів. Серед таких до півсотні набоїв калібру 5,6 мм, запал до ручної гранати з маркуванням УЗРГМ та суміш, зовні подібна до артилерійського пороху.

Власник гаража підтвердив, що ці небезпечні речі належать йому, однак їх походження і мету зберігання чітко пояснити не зміг. Відтак поліцейські вилучили виявлене та направили усе на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за я.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) ККУ.

Нагадаємо, що чинним законодавством за подібні протиправні дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 7 років
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.