Жителям Житомирщини почали надходити телефонні дзвінки від голови ОДА    На Житомирщині повідомлено про підозру власнику автобуса, водієм якого спричинено аварію, що призвела до загибелі 10 осіб    На Житомирщині "нечистих на руки" бізнесменів підозрюють у привласненні бюджетних коштів    У Житомирі судитимуть бізнесменів, які виробляли фальсифікований алкоголь    В Житомирській області - черговий трагічний випадок    
Евгений Демчик: Экватор Сухомлина – обратный отсчет

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Під Житомиром - пожежа
14 января 2018 | 11:20
13 січня о 16:28 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу дерев’яної господарчої будівлі в с. Гуйва Житомирського району.

На час прибуття чергового караулу вогнеборців споруда була повністю охоплена вогнем.

Існувала загроза поширення полум’я на господарчу будівлю, розташовану в метрі від осередку займання.

Свої сили бійці ДСНС одночасно спрямували на відбиття вогню від сусіднього споруди та гасіння самої будівлі. О 16:50 рятувальники локалізували пожежу та о 18:10 – ліквідували. Їм вдалося не допустити перекидання полум’я на сусідню споруду, однак палаючу дерев’яну господарську будівлю врятувати не вдалося. Вогонь повністю її знищив.

Попередньо встановлено, що причиною займання стало порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення. Усі остаточні обставини події наразі встановлюються правоохоронцями.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.