На Житомирщині посадовець та депутат привласнили понад 400 тис грн бюджетних коштів    Житомирські слідчі просять відгукнутися свідків ДТП    На Житомирщині горів торгівельний павільйон    У Коростені поліцейські затримали угонщиків авто    Поліція розпочала розслідування крадіжки деревини на Житомирщині    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

В Малині ліквідовали пожежу у приватному домоволодінні
08 января 2018 | 11:05
7 січня о 16:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання приватного цегляного житлового будинку в м. Малин. Рятувальників викликав один із сусідів. Він же і повідомив господаря, який на момент виникнення загорання спав в задимленому приміщенні.

З’ясувалося, вогонь вже встиг охопити матрац в одній із кімнат. Через захаращеність житлових приміщень будинку легкозаймистими матеріалами полум’я могло розповсюдитися на більшу площу.

О 16:40 пожежу локалізували та о 18:15 ліквідували. Вогонь встиг знищити стелю, підлогу та домашні речі в кімнаті, де знаходився осередок пожежі.

Попередня причина– необережність під час куріння. Остаточна причина наразі встановлюється фахівцями.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.