У Житомирі - дві пожежі в квартирах    Ігор Гундич відвідає Чуднівський район    На Житомирщині поліцейські допомогли родичам розшукати зниклу 80-річну бабусю    В Житомирській області - чергові жахливі знахідки    У Житомирі рятувальники вивільнили бобра з колодязя    
Ігор Гундич оновленій команді «Полісся»: Я вам спуску не дам!

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Радомишльська поліція розшукала дачних крадіїв
14 декабря 2017 | 14:10
З території дачного домогосподарства 63-річної жительки району було викрадено металеві ворота. Поліцейські розшукали чоловіків, причетних до злодіяння.

Повідомлення про правопорушення надійшло до поліції 13 грудня. За словами заявниці, кілька днів тому з подвір’я її дачі у с. Заболоть було викрадено металеві ворота. Жінка вказала, що підозрює у злодіяння двох жителів м. Радомишля.

Відтак поліцейські розпочали перевірку обставин події та встановлення осіб чоловіків, на яких вказала жінка.

У ході проведених заходів правоохоронці встановили, що до вчинення крадіжки причетні 38-річні радомишляни. Чоловіки у скоєному зізналися. Викрадене поліцейські вилучили.

Нині триває подальше з’ясування обставин події. Відповідно до ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України, їм може загрожувати арешт на строк від 3 до 6 місяців або обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.