У Житомирі - дві пожежі в квартирах    Ігор Гундич відвідає Чуднівський район    На Житомирщині поліцейські допомогли родичам розшукати зниклу 80-річну бабусю    В Житомирській області - чергові жахливі знахідки    У Житомирі рятувальники вивільнили бобра з колодязя    
Ігор Гундич оновленій команді «Полісся»: Я вам спуску не дам!

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

Житомирський рибоохоронний патруль знищив понад 18 км заборонених знарядь лову
13 декабря 2017 | 10:01
Вдруге за півроку, Житомирський рибоохоронний патруль здійснив знищення заборонених знарядь лову. Так, 08.12.2017 було знищено 407 одиниць заборонених сіток, ятерів, раколовок та заборчиків, загальною протяжністю понад 18 км.

Знищувались сітки та інші заборонені знаряддя лову, згідно яких судом було прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також вилучених згідно з актами безхазяйного майна.

Процес відбувся у присутності обласного регіонального телебачення та членів комісії, до складу якої окрім працівників рибоохоронного патруля, входили представники Житомирської ОДПІ Управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області, управління юстиції у Житомирській області та громадськість.

Знищення здійснювалось шляхом приведення сіток у непридатність (рубання, різання), з подальшим направленням до спеціалізованого підприємства по утилізації.

Нагадаємо, 04 вересня 2017 року Житомирський рибоохоронний патруль знищив понад 20 км заборонених знарядь лову.

Довідково:
З червня по листопад 2017 року Житомирським рибоохоронним патрулем викрито 690 правопорушень, з них 216 грубих порушень правил рибальства. Знаряддя лову вилучались працівниками рибоохоронного патруля згідно адміністративних протоколів та зберігались в управлінні до прийняття відповідного рішення у суді.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.