Фатальне кохання: Житомирянин влаштував криваву різанину на Київщині    Порошенко звільнив голову РДА на Житомирщині    У Житомирі затримали двох парубків під час спроби крадіжки з кафе    Жахлива аварія на Житомирщині - легковик врізався у вантажівку. ФОТО    Житомиряни продовжують потрапляти на гачок до шахраїв    
Ігор Гундич оновленій команді «Полісся»: Я вам спуску не дам!

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

На автодорозі Київ-Чоп мікроавтобус зіштовхнувся з вантажівкою
04 ноября 2017 | 10:13
Дорожньо-транспортна пригода сталась 2 листопада близько 23.00 поблизу с. Березино Житомирського району, на 126 км автошляху Київ-Чоп.

За попередніми даними, водій автомобіля «Fiat Ducato», 33-річний житель Харківської області, рухаючись у напрямку м. Києва, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з напівпричепом автомобіля «МАN», під керуванням 57-річного жителя Харківщини, що був припаркований на полосі розгону.
У результаті ДТП водій автомобіля «Fiat» отримав травми у вигляді перелому нижньої кінцівки та був госпіталізований.

Нині триває з’ясування обставин події у рамках кримінального провадження. розпочатого за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.