На Житомирщині поліція затримала трьох розбійників з Київської області    У Житомирі сьогодні обмежать тиск води по місту    В Олевську загорівся приватний будинок на чотирьох господарів    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині за крадіжку дубів зловмисників засуджено до 3-х років позбавлення волі з іспитовим терміном    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 3 пожежі
21 октября 2017 | 11:55
20 жовтня рятувальники Житомирщини тричі виїжджали для гасіння пожеж у різних населених пунктах області. Зокрема, о 18:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі в смт Ружин. Про це фахівців ДСНС сповістили селяни, які побачили дим з-під даху приміщення.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця пригоди полум’ям було охоплено дах хліву на площі 30 кв. м. Силами бійців ДСНС о 18:37 пожежу локалізовано, а о 19:16 ліквідовано. Вогонь устиг знищити 30 кв. м. покрівлі та перекриття. Рятувальники не допустили перекидання полум’я на сусідні будівлі, розташовані у декількох метрах від осередку загоряння.

Крім того вогнеборці ліквідували займання сміття на відкритій території у м. Бердичів, а також врятували від знищення полум’ям лазню в смт Брусилів. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини загорянь встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.