На Житомирщині поліція затримала трьох розбійників з Київської області    У Житомирі сьогодні обмежать тиск води по місту    В Олевську загорівся приватний будинок на чотирьох господарів    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині за крадіжку дубів зловмисників засуджено до 3-х років позбавлення волі з іспитовим терміном    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

На Житомирщині викрили підпільний цех із виробництва фальсифікованого алкоголю
23 октября 2017 | 09:17
Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів із недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей та їх незаконний збут, за ч. 3 ст. 204 КК України.

Установлено, що групою осіб, без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території Київської області організовано підпільний цех із незаконного виготовлення підакцизних товарів, які реалізовувалися на території Житомирської та інших областей.

У п’ятницю, 20 жовтня 2017 року, у ході досудового розслідування прокуратурою області спільно із податковою міліцією області проведено низку обшуків у місцях виготовлення та збуту алкогольної продукції на території Житомирської та Київської областей.

За результатами обшуків, вилучено 15 090 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, 5 000 літрів етилового спирту, компоненти для виробництва фальсифікату, комп’ютерну техніку, транспортні засоби та обладнання для виготовлення алкогольних напоїв.

На даний час подано клопотання до суду про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить податкова міліція області.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.