Фатальне кохання: Житомирянин влаштував криваву різанину на Київщині    Порошенко звільнив голову РДА на Житомирщині    У Житомирі затримали двох парубків під час спроби крадіжки з кафе    Жахлива аварія на Житомирщині - легковик врізався у вантажівку. ФОТО    Житомиряни продовжують потрапляти на гачок до шахраїв    
Ігор Гундич оновленій команді «Полісся»: Я вам спуску не дам!

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 

У Житомирі колишній співмешканець погрожував жінці пістолетом
20 октября 2017 | 10:37
18 жовтня, о 23-й годині, спецлінії 102 надійшло повідомлення: на вулиці М. Грушевського, колишній співмешканець погрожує заявниці предметом схожим на пістолет.

Патрульні поліцейські прибули на виклик за лічені хвилини, як наслідок інформація, була підтверджена. Предмет, що ззовні схожий на пістолет виявили на кухні серед посуду.

Інспектори патрульної поліції затримали правопорушника та передали слідчим. На місце події працювала слідчо-оперативна група, котра й вилучила даний пристрій.

Громадяни, якщо ви є свідком правопорушення або відносно вас вчиняються неправомірні дії, не зволікайте, викликайте патруль!
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.