Житомирські перевізники отримали акти про порушення умов договору на перевезення    Губернатор Житомирщини призначив собі ще одного радника    У Житомирі на пожежі виявили тіла двох загиблих безхатченків    На Житомирщині знайшли дев’ятикласницю, яка безслідно зникла у Вінницькій області    Житомирські землевпорядники поповнили місцеві бюджети області на понад 2,3 млн гривень    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

У Коростишеві сталася пожежа
10 октября 2017 | 12:40
Сьогодні вранці, 10 жовтня, сталася пожежа у місті Коростишеві. Горіла одна із кімнат житлового будинку.
"Ймовірна причина пожежі – непогашений недопалок. До того ж, власник оселі знаходився ще й у нетверезому стані. Завдяки оперативним діям рятувальників, пожежу вдалося вчасно ліквідувати, 54-річний любитель закурити, на щастя, не постраждав", - повідомили в райдержадміністрації.
Зважаючи на це, вкотре застерігаємо: тліючий недопалок або сірник може призвести до непередбачуваних наслідків! Тому будьте обачними та не кидайте недопалки чи використані сірники будь-де, адже саме від цього залежать ваше життя, здоров`я та благополуччя!
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.