Житомирська область: вогнеборці виявили в оселі чоловіка, який отруївся продуктами горіння    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    У Коростені розкрили вбивство    У Житомирі сталася ДТП    Житомирщина «збагатилася» лісами    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Овруцький район: вогнеборці ліквідували загоряння трьох приміщень під одним дахом та врятували житловий будинок
08 октября 2017 | 12:59
7 жовтня о 18:31 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні гаражу в м. Овруч. Почувши тріскіт та побачивши густий дим, власники одразу сповістили про це надзвичайників.

Вогнеборці, які прибули за викликом, встановили, що полум’ям вже охоплено гараж та дві літні кухні, які знаходилися під одним дахом. Внаслідок того, що житловий будинок був впритул прибудований до палаючих споруд, вогонь швидко перекинувся і на мансарду будинку. Гасіння пожежі ускладнювалося високою горючістю матеріалів із яких побудовано мансарду та покриття. Загальна площа пожежі складала 180 кв.м.

Оцінивши обстановку, керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення додаткових сил та засобів. Два відділення рятувальників приступило до гасіння гаражу та літніх кухонь, а третє – відбивало полум’я від житлової оселі та сусідських житлових будинків, які розташовані за кілька метрів.

Крім того було залучено пожежний автомобіль лісового господарства для підвозу води.

Бійці ДСНС о 19:00 пожежу локалізували. Ліквідували пожежу о 03:05, так як вогнеборці розбирали та проливали дерев'яні конструкції задля недопущення повторного загорання.

Вогонь знищив гараж та мансарду житлового будинку. Через легкозаймистість літніх кухонь вогонь швидко розповсюдився по них, що і призвело до їх знищення. Однак рятувальникам вдалось запобігти розповсюдженню полум’я по всьому житловому будинку, тим самим врятували його від знищення вогнем.

Загалом до ліквідації пожежі залучалося 12 працівників ДСНС, 2 працівника лісового господарства та 4 одиниці пожежної техніки Загиблих та травмованих не має. Причина пожежі з’ясовується.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.