Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині селянин знайшов у лісосмузі сховок з боєприпасами    Житомирських гастролерів, які знімали «порчу» - затримали на Рівненщині    На проїжджій частині мосту у селі Рижани вже влаштовано асфальтобетонне покриття    В Житомирі з'явиться алея єдності лісівників України    
Ігор Гундич: Ми шукаємо інвестора для заводу з переробки соняшника

«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Овруцький район: упродовж доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі
13 сентября 2017 | 12:57
12 вересня овруцькі вогнеборці ліквідували 3 пожежі в різних населених пунктах району. Зокрема, о 22:38 надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яній господарській будівлі в с. Словечне. Господиня прокинулася вночі від незрозумілого тріскотіння. Коли підійшла до вікна, то побачила, що горить її сарай.

Працівники місцевої пожежної охорони с. Словечне спільно з лісівниками о 00:30 пожежу локалізували, а о 02:20 – ліквідували. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогнем знищено будівлю, домашнє майно та 15 м3 дров.

Тієї ночі в населеному пункті спостерігались складні погодні умови. Ймовірно, в господарчу будівлю влучила блискавка, що й спричинило загоряння.

Займання ще однієї господарчої будівлі бійці ДСНС ліквідували в с. Слобода-Шоломківська. Тут вогонь устиг знищити покрівлю та перекриття, а також пошкодити окремі речі домашнього вжитку. О 01:05 пожежу локалізовано, а о 03:00 – ліквідовано. В обох випадках вогнеборці не допустили перекидання полум’я на житлові будинки, що були розташовані в 5 м від осередку займання.

Як і в попередньому випадку, зі слів селян стало зрозуміло, що в будівлю влучила блискавка.

Третю пожежу надзвичайники загасили в с. Гуничі. Там загорілася копиця соломи. Причини пожеж наразі встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.