На Житомирщині матір залишила на 3 доби своїх дітей у замкненому будинку. ФОТО    Порошенко відзначив нагородами жителей Житомирщини    В Житомирській області твердопаливний котел став причиною пожежі в магазині. ФОТО    У Житомирі ігроман пограбував вночі лікарню. ФОТО    На Житомирщині ліквідували загоряння дерев’яної оселі та копиці соломи    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Новоград-Волинський район: під час пожежі фахівці ДСНС врятували житловий будинок
12 сентября 2017 | 13:20
11 вересня о 13:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння в с. Немильня Новоград-Волинського району. За вказаною адресою виїхало чергове відділення 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Відстань від пожежної частини до місця події становила 31 км.

З’ясувалось, що вогнем повністю охоплено дві дерев’яні будівлі – піднавіс, сінник та дах цегляної господарчої будівлі на три приміщення (сарай, літня кухня, хлів). Існувала загроза подальшого поширення вогню на оселю. Швидкому розповсюдженню загоряння сприяла щільна забудова на території приватного обійстя – відстань між конструкціями була менше 1 м, та жарка вітряна погода. До приїзду вогнеборців, за допомогою підручних засобів, селяни намагалися загасити пожежу.

Рятувальники зосередили свої зусилля на одночасний захист оселі та гасіння палаючих будівель. О 14:26 бійці ДСНС локалізували пожежу, а о 16:00 – ліквідували. Вогнеборцям вдалося врятувати житловий будинок та не допустити поширення полум’я в серединку господарчої будівлі. Проте в результаті надзвичайної події вогонь встиг знищити сінник, піднавіс, 1,5 т сіна та дах господарчої будівлі.

Усі обставини події наразі встановлюються правоохоронцями.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.