Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    На Житомирщині селянин знайшов у лісосмузі сховок з боєприпасами    Житомирських гастролерів, які знімали «порчу» - затримали на Рівненщині    На проїжджій частині мосту у селі Рижани вже влаштовано асфальтобетонне покриття    В Житомирі з'явиться алея єдності лісівників України    
Ігор Гундич: Ми шукаємо інвестора для заводу з переробки соняшника

«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Новоград-Волинський район: під час пожежі фахівці ДСНС врятували житловий будинок
12 сентября 2017 | 13:20
11 вересня о 13:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння в с. Немильня Новоград-Волинського району. За вказаною адресою виїхало чергове відділення 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Відстань від пожежної частини до місця події становила 31 км.

З’ясувалось, що вогнем повністю охоплено дві дерев’яні будівлі – піднавіс, сінник та дах цегляної господарчої будівлі на три приміщення (сарай, літня кухня, хлів). Існувала загроза подальшого поширення вогню на оселю. Швидкому розповсюдженню загоряння сприяла щільна забудова на території приватного обійстя – відстань між конструкціями була менше 1 м, та жарка вітряна погода. До приїзду вогнеборців, за допомогою підручних засобів, селяни намагалися загасити пожежу.

Рятувальники зосередили свої зусилля на одночасний захист оселі та гасіння палаючих будівель. О 14:26 бійці ДСНС локалізували пожежу, а о 16:00 – ліквідували. Вогнеборцям вдалося врятувати житловий будинок та не допустити поширення полум’я в серединку господарчої будівлі. Проте в результаті надзвичайної події вогонь встиг знищити сінник, піднавіс, 1,5 т сіна та дах господарчої будівлі.

Усі обставини події наразі встановлюються правоохоронцями.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.