В Житомирській області на хабарі затримали чергового корупціонера    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    Минулої доби в області зафіксовано 3 пожежі у приватних житлових будинках    У Житомирі обікрали супермаркет    На Житомирщині більше 96% дітей віком 1 і 6 років отримали щеплення проти кору    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку
 
 
 
 
 
 
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
 
До прокуратури Житомирщини цьогоріч звернулися з різними питаннями понад 4 тис громадян
09 сентября 2017 | 15:15
Громадяни України активно користуються своїм правом на звернення, і як показує практика, скарги і заяви громадян стосуються різних сфер діяльності суспільства й держави.
Так, лише упродовж 2017 року на адресу органів прокуратури області надійшло понад 4 тис. звернень, з яких вирішено по суті 64%, у тому числі 116 - від народних депутатів України.
Значна кількість (34%) з отриманих звернень стосувалась питань, вирішення яких вже не належить до компетенції органів прокуратури, тож, відповідно до чинного законодавства, прокуратура скерувала такі звернення для вирішення за належністю.
Із загальної кількості розглянутих звернень переважну більшість - понад 1,5 тис (або 54% від усіх вирішених) становлять скарги з питань досудового розслідування.
Інші скарги стосувалися питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства, представництва інтересів громадян та держави в суді, питань участі у кримінальному провадженні в суді, додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів, прав дітей тощо.
Упродовж поточного року органами прокуратури області забезпечено право майже однієї тисячі громадян на особистий прийом, з яких 209 прийнято керівниками прокуратур. Особисто прокурором області прийнято 58 громадян.
Не залишено поза увагою особистий прийом громадян за місцем їх проживання. Так, цьогоріч керівництвом прокуратури області здійснено понад 10 таких виїздів, з них 5- прокурором області.
У кожному конкретному випадку, за наявності підстав та в межах компетенції, вживалися заходи для поновлення законних прав та інтересів заявників.
Звертаємо увагу громадян, що задля забезпечення належного і своєчасного розгляду звернення, та, відповідно, ефективного захисту своїх прав, необхідно передусім дотримуватися встановлених Законом України “Про звернення громадян” вимог до написання та подання звернення.
Так, у зверненні в обов’язковому порядку має бути зазначено прізвище, ім'я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати та надсилається поштою або передається громадянином особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.
Дотримання цих простих вимог забезпечить належний розгляд звернення та унеможливить залишення його без розгляду, як анонімного.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.