На Житомирщині матір залишила на 3 доби своїх дітей у замкненому будинку. ФОТО    Порошенко відзначив нагородами жителей Житомирщини    В Житомирській області твердопаливний котел став причиною пожежі в магазині. ФОТО    У Житомирі ігроман пограбував вночі лікарню. ФОТО    На Житомирщині ліквідували загоряння дерев’яної оселі та копиці соломи    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Ноябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

За добу по області ліквідовано 5 пожеж
03 сентября 2017 | 17:44
2 вересня о 19:54 у м. Коростені виникла пожежа у шлакоблочній новобудові в м. Коростені. На місці події рятувальники з’ясували, що на 2 поверсі шлакоблочної новобудови (загальна площа приміщення 100 м.кв.) загорілися дерев’яні будматеріали. Вже о 20:05 вогнеборці оперативно загасили пожежу та не допустили поширення полум’я на інші приміщення.

Також упродовж доби бійцями ДСНС Малинського району та смт Пулини ліквідовано 2 пожежі у дерев’яних господарських приміщеннях. У Пулинах в результаті пожежі вогнем знищено і саму споруду, і 6 тонн сіна, що у ній зберігалися. Причини займань встановлюються. Фахівці зазначають, що такі пожежі останнім часом виникають щодоби, зазвичай через несправність та порушення правил експлуатації електропроводки або ж необережне поводження з вогнем.

Серйозну небезпеку для життя і здоров’я населення несуть вибухонебезпечні предмети, що залишилися на території адміністративних районів області з часів війни та внаслідок військової діяльності. Щодня їх зешкоджують фахівці групи піротехнічних робіт Управління.
Протягом року ними виявлено та знищено 1210 одиниць різноманітних боєприпасів. Також 2 вересня продовжено роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів території колишнього Ігнатпільського військового полігону, де виявлено та знищено 59 одиниць артснарядів та 58 осколкових гранат.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи потрібне реформування силових структур України?

Так
Повна люстрація
Ні
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.