На Житомирщині зник 15-річний юнак - оголошено розшук    Офіційне повідомлення «Житомирводоканал»    У Житомирі прокуратура у суді захищатиме інтереси територіальної громади щодо проведення перерахунку плати за газ    На Житомирщині продовжуються крадіжки лісу    На Житомирщині - жахлива ДТП. ФОТО    
Сергій Сухомлин: Житомиряни мають вирішити, що вони хочуть бачити на місці скверу

«    Август 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Житомирська область: вогнеборці ліквідували пожежу в будівлі загальною площею 10 тис. кв. м.
01 августа 2017 | 11:29
31 липня о 21:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в залізобетонній безгосподарчій будівлі у м. Бердичів Житомирської області. Про це рятувальників сповістив охоронець фірми, що знаходиться навпроти будівлі. Він побачив, що горить дах приміщення.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців спостерігалось задимлення і продовжував горіти дах. Провівши розвідку, надзвичайники встановили, що горить руберойд в даху на площі 4 кв. м.
Силами бійців ДСНС о 22:00 пожежу локалізовано та о 22:15 – ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогнем знищено 4 кв. м. даху. Рятувальники не допустили подальшого розповсюдження полум’я будівлею.
Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.