На Житомирщині парубок з пістолета вистрілив у дівчину    На Житомирщині під колеса мікроавтобусів потрапили двоє пішоходів    Андрушівський район: вогнеборці ліквідували пожежу в житловому будинку    У Житомирі на пожежі виявили тіла двох загиблих безхатченків    Житомирські перевізники отримали акти про порушення умов договору на перевезення    
Сергій Сухомлин: На Михайлівській біля фонтану хочемо відкрити зимову відкриту ковзанку

«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Губернатор Житомирщини представить нового голову РДА
01 августа 2017 | 09:49
Сьогодні, 1 серпня, голова ОДА Ігор Гундич – в Андрушівському районі.

Під час робочої поїздки керівник області представить нового голову РДА Катерину Курсон.

«Я не просто так особисто представляю нових керівників районів. Я ставлю персональні завдання головам РДА. І від того, як вони вкладаються у визначені мною дедлайни, залежить наша подальша співпраця», – сказав Ігор Гундич.

Також голова ОДА під час робочої поїздки до району відвідає агропромислове підприємство та підприємство, що займається каменеобробкою.
Новини Selectornews
Новини RedTram
Новини спорту
Світ
Чи задоволені Ви діяльністю мера Житомира?

Дуже, у місті нарешті щось роблять
Так
Ні
Ні, ця влада - найгірша
Не знаю

Здоров'я
Актуальне
© 2010, Інформаційний ресурс Житомирщини «Дзеркало Полісся».
При будь-якому використанні матеріалів посилання (для інтернет-проектів - гіперпосилання) на dzerkalo.info є обов'язковим. Адміністрація Інтернет-порталу «Дзеркало Полісся» може не поділяти точку зору авторів і не несе відповідальності за зміст опублікованих матеріалів.